boya koruma

 

boya koruma
 
 Pasta Cila Boya Koruma ve Lokal Çizik Giderme
Yeni otomobillerin boyasini korumak üzere tasarimlanmis  Boya Koruma Sistemi ve Lokal Çizik Giderme, tüm benzerleri içinde en mükemmel boya koruyucu sistemdir. Profesyonel yöntemlerle uygulanan Boya Koruma Maddesi, günümüz otomobillerinin "metalik kat + seffaf kat" boyalari için özel olarak formüle edilmistir. Yaz aylarinda boyayi sarartip solduran zararli günes isinlarini bloke eden özel bir ultraviyole filtre maddesi içerir. Kisin ise boyayi yagmur, çamur, hava kirliligi gibi asindirici ve tahrip edici etkilerden korur, Gençler Otomotiv'e ait özel formül sayesinde asit yagmurlarini nötralize ederek bu yagmurlarin yarattigi tahribati önler
 
ÖZELLIKLERI ve YARARLARI:
 
Boya Koruma Maddesi:
• Günümüzün seffaf son kat boyali otomobilleri için formüle edilmis bir kaplamadir. Opak ve Metalik boyalarda da ayni basari ile uygulanir.
• Günesin zararli isinlarini bloke ederek boyanin solmasini ve sararmasini önleyen ultraviyole filtre maddeleri içerir.
Boya Koruma Sistemi:
• Boyayi kis aylari boyunca tahrip eden çamur, tuz ve diger minerallerden, hava kirliliginin içerdigi zararli etkenlerden ve en önemlisi asit yagmurlarinin yarattigi kalici tahribattan korur.
• Uzmanlarca egitilmis sertifikali teknisyenler tarafindan özel aletlerle profesyonel bir sekilde uygulanir.
• Yeni otomobilin orijinal boyasini ilk günkü güzelliginde koruyarak onu sürekli yeni tutar. Bu da aracin ikinci el satis degerini büyük ölçüde artirir.
 
0 km ARAÇLAR IÇIN
"0" km araçlar için boya koruma isleminin amaci mevcut olan boya ve parlakligi gelecege tasimaktir. 5 asamali bir uygulama olup aracin orijinal boyasi üzerinde 5 mikronluk bir film tabakasi olusturarak otomobilinizi dis etkenlere, hava sartlarina, asit yagmurlarina, günesin zararli ve soldurucu etkilerine karsi korur. Özellikle koyu renk araçlarda dis etkenlerin zararli etkileri kendini daha çok gösterir. Boya korumasi yapilmis bir araç uzun süre orijinal boyasinin parlakligini korur.
 
KULLANILMIS ARAÇLAR IÇIN
 
2.el araçlarda boya koruma yapilmadan önce aracin dis yüzeyi temizlenir. Zift ve yapiskan maddeler giderildikten sonra aracin dis yüzeyindeki ince çizikler ve girdap izleri polisaj makinesiyle yok edilir. Daha sonra makine izleri yok edilerek, araç yapilacak olan cila ve koruma islemi için hazir hale getirilir. En son islem olarak araç orijinal parlakligina getirilip koruma altina alinir.
 
DETAYLI IÇ TEMIZLIK
 
Tavan, taban, koltuklar, bagaj, paspas ve halilar, motor, jantlar, stepne komple detayli olarak temizlenir. Uygulamadan sonra vinil ve motor koruma yapilarak aracin iç plastik aksamlari daha canli bir görünüme kavusur. Aracin içindeki hava ve koku degisir. Hijyenik bir ortam saglanir. Özellikle alerjisi olanlar ve çocuklar için gerekli bir uygulamadir.
 
DETAYLI DIS TEMIZLIK
 
Aracin tüm dis yüzeyi, davlumbaz içleri ile jantlar ve dis plastik aksamlar temizlenerek parlatilir ve cilalanarak koruma altina alinir.
 
MOTOR TEMIZLIGI
 
Motorun iç ve dis bölümleri, aracin elektronik aksamlari korunarak, detayli olarak yikanmadan temizlenir. Temizleme isleminden sonra motor koruma uygulanir.
 
DÖSEME ve VINIL KORUMA
 
Sifir araçlarda döseme koruma uygulandiktan 24 saat sonra dösemelere ne dökülürse dökülsün (cola, kahve, çay, mesrubatlar) sivilar kumasin altina geçmez yüzeyde tanecikler halinde kalarak kolay temizlik saglar. Deri ve kumas uygulamalari farklidir.


Etiketler : www.ozdentemizlik.com